ReBeLdE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ReBeLdE

idealno mesto za sve koji vole seriju i grupu
 
PrijemPortalliGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ...something

Ići dole 
AutorPoruka
Admin*GirL
Admin
Admin
Admin*GirL


Broj poruka : 125
Godina : 33
Datum upisa : 21.05.2007

...something Empty
PočaljiNaslov: ...something   ...something Icon_minitimePet Jun 01, 2007 11:31 pm

Bila je jedna od mnogih iz skole za koje se pricalo da me mnogo vole,uvek je u mojoj blizini bila i svoja osecanja nikada nije krila postala je senka sto me verno prati da nema sanse nije mogla da shvati jednom sam je video samu kako stoji u pogledu njenom videh da se boji skupila je hrabrost i polako ...odmah sam video da joj nije lako rekla mi je volim te i tako te stvari,a ja njoj odrasti pa se onda javi.

I pored tih reci ostala je nada jer sam bila zaljubljena kao nikada do tada stalno sam te zvala telefonom a ti bi govorio kad se javis mala nemoj da me gnjavis .danima sam plakala mislila u sebi gledala tvoju sliku i mislila o tebi govorila sebi ma pusti ga budalo zar nevidis da njemu do tebe nije stalo ta ce ljubav samo da te boli bolje nadji nekog ko ce stvarno da te voli,ali kad te vidim sve drugo brisem sem da te volim sve vise i vise .

A ja sam bio glup,sebican i slep i dok sam po ceo dan slusao rep i pred ortacima glumio dasu ti si vec odrasla i bila na glasu postala si najlepsa i slavna gde god da se pojavis ti bi bila glavna sad kad me vidis ne prepoznajes me ne znas mi i ime sad sam ja taj koji juri tebe izgubljeni slucaj koji mrzi sebe.

Dragi moj sad se nalazis u frasu a nekada davno imao si sansu secas li se kako sam te jurila po skoli tad si vise voleo da te neko moli zato pokusaj istinu da shvatis,postavi na mesto one prave stvari probaj da odrastes pa se onda javi!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://rebelde.allgoo.net
 
...something
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ReBeLdE :: Ostalo :: word-
Skoči na: